שירותי המעונות

במתחם הקמפוס ניתנים השירותים הבאים:  

חניה - במעונות הסטודנטים חניון מקורה דו-קומתי ובו כ- 120 מקומות חניה. דיירי המעונות שבבעלותם רכב או שהרכב בבעלות הוריהם זכאים לתווית חניה לחניית המעונות. תווית החניה בתשלום.

שירותי מחשב - במתחם המעונות בקמפוס ישנן כיתות מחשבים לשימוש חופשי של דיירי המעונות. קיימות כיתות מחשבים המיועדות לשימוש סטודנטים נכים.

mahshev

דואר - תיבות הדואר מוצבות בסמוך למשרדי הקבלה וההרשמה. דברי דואר מתקבלים עבור דיירי המעונות במשרד המעונות ומחולקים מידי יום לתיבות הדואר. לכל דירה מוקצה תא דואר אחד הנושא את מספר הדירה. בהתקבל חבילות או דואר רשום נשלחת הודעה לדייר להגיע למשרד הקבלה ולקבלם.

חדרי כביסה - במתחם המעונות בקמפוס ישנם חדרי כביסה הכוללים מכונות כביסה ומייבשים. מכונות הכביסה אוטמטיות. אמצעי התשלום במזומן או בכרטיס אשראי.

kvisa

פעילויות תרבות - משרד המעונות מארגן במהלך שנת הלימודים פעילויות חברתיות כמו מסיבות סוף סמסטר, מסיבות לרגל החגים, הקרנת סרטים במועדון המעונות, חוג זומבה ועוד.

מועדון - מועדון "הטיילת" הכולל בר-קפה, מערכת קולנוע ביתית, מסך ענק וספות ישיבה.

moadon2

מכונות צילום - הפעלתן באחריות אגודת הסטודנטים הממנה אחראי לטיפול שוטף, מילוי דפים והשגחה על המכונות. 

כיתת עיוורים – במעונות "פדרמן" קיימת כיתה המותאמת לעיוורים לצורך עבודתם עם חונכים. בכתה הוצבו עמדות מחשב ועזרים טכנולוגיים מתאימים.

בית כנסת - בית הכנסת "ישראל צעיר" ממוקם במבנה מעונות "פדרמן" ויפתח בהתאם לבקשת הסטודנטים.

חיבור לאינטרנט- השירות ללא תשלום. בכל הדירות במעונות יש אינטרנט אלחוטי של חברת HOT. בשטחים הציבוריים ישנה רשת אלחוטית של האוניברסיטה (AirCarmel ו Eduroam)

חיבור לקו טלפון - בכל דירה חיבור לקו טלפון. יש אפשרות להתחבר לשירות טלפון באמצעות שתי החברות המובילות HOT ו- בזק.

חיבור לשידורי הטלויזיה בכבלים - השירות יתבצע בתיאום עם אגודת הסטודנטים.

"עמית" – שירות סוציאלי – לרשות הדיירים במעונות עומד "עמית" השירות הסוציאלי אשר נותן מענה לבעיות כלכליות, תעסוקתיות, חברתיות, רגשיות, לימודיות או כל בעיה אחרת. ניתן לפנות לעו"ס אריאלה תאנה  בטל. 0528699416 או להשאיר הודעה בטל. 8240862 (פנימי 2862).

תחזוקה – בכל פנייה של תקלה, על כל הדייר/ת לפתוח טופס תקלת תחזוקה, תקלות תחזוקה יתוקנו ע"י עובדי התחזוקה של משרד המעונות בלבד. בשום מקרה לא יתקן/יטפל דייר בתקלות מסוג זה באופן עצמאי. דייר הנתקל בבעיה בעת הכניסה לדירה או במהלך הלימודים, יעביר הודעה למשרד המעונות או למוקד הנמצא בעמדת השמירה הראשית.

מינימרקט- פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 20:00 – 07:45. בימי ו' וערבי חגים בין השעות 13:30 –08:30. טלפון:048866771.

במתחם מעונות שקמה- חדר כביסה לשימוש של דיירי המעונות בלבד. מכונות הכביסה אוטמטיות. אמצעי התשלום הם במזומן או בכרטיס אשראי.