דבר דקנית הסטודנטים, פרופ' בתיה אנגל-יגר

סטודנטים וסטודנטיות יקרים ויקרות:
אני מברכת אתכם, הסטודנטים הוותיקים והסטודנטים החדשים שמצטרפים למשפחת אוניברסיטת חיפה, בברכת שנה טובה ומוצלחת.
תקופת הלימודים באוניברסיטה היא אחת מהתקופות היפות והמשמעותיות ביותר בחיים. תקופה זו מאפשרת רכישת ידע חדש, הרחבת אופקים, מיצוב הדרך לעתיד המקצועי וכן צמיחה אישית כאדם.
אנו בדיקנאט נפעל במסירות על מנת לאפשר לכם חוויית לימודים נעימה ומוצלחת. יחידות הדיקנאט העומדות לרשותכם רבות ומגוונות, וכוללות את המעונות, את יחידת המלגות, הסיוע הפסיכולוגי, סיוע בענייני נגישות ולקויות למידה, היחידה למצוינות אקדמית (המסייעת בהתמודדות עם אתגרים העולים במהלך הלימודים), המרכז לפיתוח קריירה (העוסק ביעוץ והכוון מקצועי ולימודי), היחידה למעורבות חברתית, המאפשרת עשייה למען הקהילה והחברה, ועוד.
אחד היעדים המרכזיים של האוניברסיטה הינו לתרום לאנושות על ידי קידום הקיימות החברתית והסביבתית – בהתאם ליעדי האו"ם. בפעילות משותפת נוכל להגשים את היעדים הללו בקמפוס ובקהילה.
בחרתם ללמוד באוניברסיטה עם עוצמות ייחודיות בתחום האקדמי, ומעבר לכך. האוניברסיטה שלנו ממוקמת באזור גיאוגרפי שהוא אחד היפים בארץ, עם הנוף המרהיב של חיפה וסביבותיה – בהר, בעיר ובים. האוניברסיטה שלנו גאה במגוון האנושי וברב-תרבותיות שהיא מייצגת. זו הזדמנות נפלאה להכיר חברים חדשים ולחיות יחד באווירה של כבוד הדדי, התחשבות וקירוב לבבות.
צוות הדיקנאט ואני נעשה כל שביכולתנו לתת לכל סטודנט וסטודנטית את ההזדמנות להתפתח, להצליח, להיות מוכנים לעולם המחר, ולהוביל את ישראל קדימה. אנו מאמינים בכם ואתם התקווה שלנו.
בשמי ובשם כל צוות הדיקנאט אני מאחלת לכם שנת לימודים טובה, פורייה ומהנה.

בהזדמנות זו אני רוצה להזמין אתכם לשעת הקבלה השבועית שלי (בימי א', 11:00-13:00), על מנת לשתף בבעיות ולהעלות הצעות ורעיונות לייעול, קידום ופיתוח.

שלכם.ן,

פרופ' בתיה אנגל-יגר
דקנית הסטודנטים

דוא"ל: bengel@univ.haifa.ac.il