דבר דקנית הסטודנטים, פרופ' ג'ני קורמן

סטודנטים יקרים,

בפרוס שנת הלימודים תשפ"ב אני רוצה לברך כל אחד ואחת מכם בשנה מוצלחת, פורייה, מעניינת, רגועה, ובריאה. שנה זו נפתחת לצד הקורונה, וכולי תקווה שבמאמצים משותפים נצלח גם אתגר זה.

דיקנאט הסטודנטים הוא הגוף האמון על שיפור וקידום רווחת הסטודנט במישור האקדמי, האישי, הכלכלי, החברתי והתרבותי. בין השירותים המוצעים: שירותי הכוון מקצועי, ‏מעונות לסטודנטים בתארים השונים, סיוע כלכלי לסטודנטים (באמצעות מערך המלגות), ייעוץ בתחום מיומנויות הלמידה, תמיכה פסיכולוגית, תמיכה וליווי סטודנטים עם לקויות למידה ועם מוגבלויות. צוות הדיקנאט הינו צוות מקצועי ומנוסה ואני מזמינה אתכם לבקר באתר הבית שלנו כדי להכיר ולהשתמש בשירותים המגוונים שיש לנו להציע.  

אנו בדיקנאט מאמינים ומיישמים מדיניות של "דלת פתוחה". מטרתנו להוות כתובת זמינה לסטודנטים וליצור מסגרות שיעצימו ויקדמו סטודנטים במגוון רחב של דרכים. אתם מוזמנים לפנות גם לקו החם, הפועל בין השעות 8-20, בימים א'-ה'. מספרו: 5986*.

בהזדמנות זו אני רוצה להזמין אתכם לשעת הקבלה השבועית שלי (בימי ג', 9:00-11:00), על מנת לשתף בבעיות ולהעלות הצעות ורעיונות לייעול, קידום ופיתוח.

הצלחה אקדמית היא מטרה מרכזית של כל אחד ואחת מכם ולנו בדיקנאט יש כלים רבים כדי לסייע לכם במימוש מטרה זו. אני מציעה לכם לפנות אלינו בשלב מוקדם ככל האפשר וזאת כדי למקסם את הרווח שלכם. שימו לב גם לאפשרויות ההעצמה וההתפתחות האישית שקיימות בדיקנאט, דרך תכניות ביחידה למעורבות חברתית, מועדון הדיבייט (שזוכה באליפויות ותארים ברמה הארצית והעולמית), מודל האו"ם ועוד. 

אני מאחלת לכולנו שנה רגועה והרמונית, שתתאפיין בכבוד הדדי. לומדה למניעת הטרדה מינית מופיעה החל במערכת המודל של כל אחד ואחת מכם. אני מבקשת לעבור אותה בהזדמנות קרובה. גם המודעות לנושא זה תגביר את האווירה ההרמונית והבטוחה אליה כולנו שואפים.

ושוב שנה מוצלחת ועתירת פעילות!

שלכם,

פרופ' ג'ני קורמן
דקנית הסטודנטים

דוא"ל: jennyk@psy.haifa.ac.il