מילואים – חרבות ברזל

רבים ורבות מהסטודנטים שלנו נקראו למילואים בצו 8. אנחנו בדיקנאט איתכם וננסה להקל עליכם ככל הניתן.
להלן מספר עדכונים לחיילי וחיילות המילואים שלנו בתקופה זו.
צריכים סיוע או הכוונה בנושא מילואים? תוכלו לפנות לרכזת המילואים בדיקנאט הסטודנטים גב' רות רז בן-ברק, אימייל: rbraz@univ.haifa.ac.il , טלפון: 04-824335.

טופס סטודנטים במילואים
סטודנטים יקרים, אנא עדכנו אותנו מי מכם גויס למילואים והאם יש משהו שתזקקו בו לסיוע שלנו. נבקש שסטודנטים/ות שגויסו ימלאו את פרטיהם בטופס.

מלגת עידוד למשרתי המילואים
כפי שצוין ע"י האוניברסיטה, כל סטודנט וסטודנטית משרתי מילואים בצו 8 יקבלו מלגת עידוד על סך 2,000 ₪ לשכר הלימוד שלהם. צפו לעדכונים נוספים.

פטור שכר דירה במעונות
סטודנטים משרתי מילואים שהנם דיירים במעונות זכאים לפטור מתשלום שכר דירה בתקופת גיוסם. לפרטים נוספים ניתן לפנות לגב' דלית אוסטר: doster@univ.haifa.ac.il. נא לצרף אישור מילואים למי שסיים או אישור על קריאה צו 8 למי שעדיין מגויס.

נקודות זכות עבור מילואים וזכויות נוספות
סטודנטים בתואר ראשון שביצעו שירות מילואים של 14 ימים ברצף או 18 יום במצטבר בשנה אקדמית
יוכלו לקבל 2 נקודות זכות אקדמיות לתואר. נקודות הזכות עבור שירות מילואים כרוכות בתשלום רגיל.
בנוסף קיימות התאמות נוספות, היכנסו למידע נוסף.
בעקבות מלחמת חרבות ברזל, יתכנו עדכונים בנושא, אנא המשיכו לעקוב.

סיוע לסטודנטים החוזרים משירות מילואים ובני/ות זוגם – גם בימי שגרה:
אוניברסיטת חיפה עושה את מירב המאמצים כדי להקל על סטודנט השב משירות מילואים להשתלב בלימודיו, וכן להקל על סטודנט הורה (לילדים עד גיל 13) שבן או בת זוגו משרתים במילואים.
ההתאמות והשירותים יינתנו עם הצגת אישור על שירות מילואים. ההתאמות ניתנות על ידי החוגים/פקולטות (למעט נקודות זכות, שניתנות על ידי דיקנאט הסטודנטים), שירותים נוספים ניתנים על ידי דיקנאט הסטודנטים, וישנן הטבות שניתנות על ידי אגודת הסטודנטים. לחצו למידע נוסף .

ועדה לתיאום מילואים (ולת"ם):
סטודנטים הנקראים לשירות מילואים פעיל (שמ"פ) במהלך לימודיהם באוניברסיטה רשאים להגיש בקשה לביטול/קיצור/פיצול /חופשה או דחיית השמ"פ לוועדה לתיאום מילואים (ולת"ם).
הגשת הבקשות תיעשה ישירות מול הוולת"ם.
לפרטים נוספים לגבי זכאות, אופן הגשת הבקשה והטיפול ונהלים נוספים, היכנסו לאתר מילואים.