תכניות מנהיגות
"הפעילות בקרן רווה-רביד חיזקה אצלי את תחושת המסוגלות. דרך הפעילות, התנסתי באתגרים חדשים ולמדתי על יכולתיי"
![נוי אליהו, סיעוד](https://dekanat.haifa.ac.il/wp-content/uploads/2019/02/נוי-אליהו.jpg)
"תכנית מנהיגות קהילתית יהודית-ערבית עזרה לי ללמוד איך מובילים שינוי וחשפה אותי לעבודה רב-תרבותית"
![בת-אל אשכנזי, צוערים לשלטון המקומי](https://dekanat.haifa.ac.il/wp-content/uploads/2019/02/38085210_2103579213294091_8383327891760349184_n.jpg)
"בגן הילד רכשתי ניסיון מקצועי בתחום החינוך, חשתי שליחות ומשמעות. גן הילד היה בשבילי מקום אליו אני מגיע פעם בשבוע ופוגש ילדים מקסימים ומאתגרים וצוות יעיל ומשפחתי"
![אלמוג אלקיים, חינוך](https://dekanat.haifa.ac.il/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-05-at-10.19.09-e1549706883675.jpeg)
"פרויקט שאג"י עזר לי ללמוד על האוכלוסייה החרדית, להוריד סטיגמות ולהתחבר בצורה טובה יותר לאנשים עצמם. כבוגר התכנית וכסטודנט לתואר שני בפסיכלוגיה קלינית אני מרגיש שהפרויקט אפשר לי לעבור תהליך אנושי משמעותי"
![ניר סילבר, פסיכולוגיה](https://dekanat.haifa.ac.il/wp-content/uploads/2019/02/50472913_2875673132443128_4731932741799510016_n.jpg)
"כבוגרת תכנית "גן הילד" אני יכולה להגיד שחוויתי התפתחות אישית ומקצועית משמעותית ביותר. המפגש עם אוכלוסיות מגוונות
ממסגרות החינוך המיוחד וצוות מדריכי "גן הילד", חשף אותי לראשונה לסיפוק המלווה ביצירת הקשר עם החניכי. אין לי ספק כי ההשתתפות בפרויקט מעשירה ומעצבת וכי תלווה אותי בכל אשר אלך"
![דורין סלק, הפרעות בתקשורת](https://dekanat.haifa.ac.il/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-05-at-10.18.47.jpeg)
Previous
הבא