ממשיכים ללמוד ביחד
לקראת החזרה ללימודים ב-31.12.23, ריכזנו עבורכם מספרי טלפון חשובים ומידע על המרחבים המוגנים ברחבי הקמפוס. היכנסו לפלייר המצורף.

סיום פעילות הקו החם של הדיקנאט 
לתשומת ליבכם/ן, פעילות הקו החם, אשר הופעל החל מ-7.10 על ידי צוות הדיקנאט, תופסק החל מיום שני, 6.5. שמחנו לסייע לכם/ן בכל הפניות ולתת את המענה הטוב ביותר. נמשיך לעשות כך גם בהמשך ולהיות זמינים עבורכם.ן גם לאחר סיום פעילות הקו החם.
מענה לשאלות בנושאים אקדמיים ניתן לקבל דרך מזכירויות החוגים.
מענה לשאלות בנושאים כגון: מתווה חזרה ללימודים, התאמות לסטודנטים משרתי מילואים, יעוץ אקדמי ואישי, סיוע בשיעורי עזר וכד' ניתן לקבל על ידי צוות דיקנאט הסטודנטים ביחידות השונות.

תיבת מייל למידע על סטודנטים שנפגעו או נחטפו
ככל שבידיכם מידע אודות סטודנט או סטודנטית שנפגעו או נחטפו, אנא עדכנו אותנו בדיקנאט בכתובת: israelsoldiers@univ.haifa.ac.il

 

רבים ורבות מהסטודנטים נקראו למילואים בצו 8. אנחנו בדיקנאט איתכם וננסה להקל עליכם ככל הניתן.
להלן מספר עדכונים לחיילי וחיילות המילואים שלנו בתקופה זו:

טופס סטודנטים במילואים
סטודנטים יקרים, אנא עדכנו אותנו מי מכם גויס למילואים והאם יש משהו שתזקקו בו לסיוע שלנו. נבקש שסטודנטים/ות שגויסו ימלאו את פרטיהם בטופס.

מלגת עידוד למשרתי המילואים
כפי שצוין ע"י האוניברסיטה, כל סטודנט וסטודנטית משרתי מילואים בצו 8 יקבלו מלגת עידוד על סך 2,000 ₪ לשכר הלימוד שלהם. משרתי ומשרתות מילואים בתקופת חרבות ברזל ועדיין לא הגשתם בקשה למלגה? היכנסו לקישור והרשמו. ההרשמה הוארכה עד לתאריך 31.1.24.

פטור שכר דירה במעונות
סטודנטים משרתי מילואים שהנם דיירים במעונות זכאים לפטור מתשלום שכר דירה בתקופת גיוסם. לפרטים נוספים ניתן לפנות לגב' דלית אוסטר: doster@univ.haifa.ac.il. נא לצרף אישור מילואים למי שסיים או אישור על קריאה צו 8 למי שעדיין מגויס.

במהלך המלחמה היחידה למעונות ודיור בדיקנאט הסטודנטים מארחת משפחות שנאלצו להתפנות מבתיהם בצפון ובדרום עקב המצב הבטחוני.
צוות המעונות זמין למשפחות ו
אנו עושים את המיטב כדי שירגישו כמו בבית וכדי להנעים את זמנם עם מגוון פעילויות משמחות לקטנים ולגדולים

הלב שלנו שבוי בעזה.
מקווים ומייחלים לשובם של כל החטופים שלנו. 
החזירו אותם הביתה, עכשיו 🙏🏼💙

ץנהץנהץנהץנה