דבר דקנית הסטודנטים, פרופ' ג'ני קורמן

jennyi corman

סטודנטים יקרים,

בפרוס שנת הלימודים תשע"ח אני רוצה לברך כל אחד ואחת מכם בשנה מוצלחת, פורייה, מעניינת ורגועה. דיקנאט הסטודנטים הוא הגוף האמון על שיפור וקידום רווחת הסטודנט במישור האקדמי, האישי, הכלכלי, החברתי והתרבותי. בין השירותים המוצעים: שירותי הכוון מקצועי, ‏ מעונות לסטודנטים בתארים השונים, סיוע כלכלי לסטודנטים (באמצעות מערך מלגות), ייעוץ בתחום מיומנויות הלמידה, תמיכה פסיכולוגית, תמיכה וליווי לסטודנטים עם לקויות למידה וכן לסטודנטים עם מוגבלויות בתחומים השונים. צוות הדיקנאט הינו צוות מקצועי ומנוסה ואני מזמינה אתכם לבקר באתר הבית שלנו כדי להכיר ולהשתמש בשירותים המגוונים שיש לנו להציע.  

אנו בדיקנאט מאמינים ומיישמים מדיניות של "דלת פתוחה". מטרתנו להוות כתובת זמינה לסטודנטים וליצור מסגרות שיעצימו ויקדמו סטודנטים במגוון רחב של דרכים. בהזדמנות זו אני רוצה להזמין אתכם לשעת הקבלה השבועית שלי (בימי ג' 12-14) לשתף בבעיות ולהעלות הצעות ורעיונות לייעול, קידום ופיתוח.

הצלחה אקדמית היא מטרה מרכזית של כל אחד ואחת מכם ולנו בדיקנאט יש כלים רבים כדי לסייע לכם במימוש מטרה זו. אני מציעה לכם לפנות אלינו בשלב מוקדם ככל האפשר וזאת כדי למקסם את הרווח שלכם. שימו לב גם לאפשרויות ההעצמה וההתפתחות האישית שקיימות בדיקנאט, דרך תכניות ביחידה למנהיגות חברתית, מועדון הדיבייט (שזכה באליפות העולם האחרונה), מודל האו"ם ועוד. 

 

ושוב שנה מוצלחת!

שלכם,

פרופ' ג'ני קורמן

     דקנית הסטודנטים    
  דוא"ל jennyk@psy.haifa.ac.il